#6512 · Classic Town

LEGO 6512 Landscape Loader (Classic Town)

  • 37 дет.
  • 1 мініфіг.
  • 1992

Немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо

Де купити

Поки жоден магазин не має цього набору.

Характеристики

Номер набору
#6512
Назва
Landscape Loader
Серія
Classic Town
Рік випуску
1992
Кількість деталей
37 дет.
Мініфігурки
1
Габарити коробки (см)
7,1 × 9,5 × 4,5
EAN
5702010965120

Інструкції збірки

LEGO® публікує офіційні покрокові інструкції для всіх наборів — безкоштовні PDF можна переглянути онлайн. Схеми не залежать від мови.

Інструкція на LEGO.com ↗

Посилання веде на офіційний сайт LEGO.

Питання й відповіді

Скільки коштує LEGO 6512 Landscape Loader?

Наразі набору немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо.

Скільки деталей у наборі LEGO 6512?

37 деталей і 1 мініфігура.

Більше

Інші набори серії

Дивитись більше →
  • Wave Racer19906508Classic TownWave RacerДеталей:37Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Baja Buggy19966518Classic TownBaja BuggyДеталей:37Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Rescue Helicopter19816626Classic TownRescue HelicopterДеталей:37Ціни поки немає
  • Convertible19806627Classic TownConvertibleДеталей:37Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Car19941741Classic TownCarДеталей:36Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • City People19926314Classic TownCity PeopleДеталей:36Мініфігурок:6Ціни поки немає
  • Flags and Fences19886316Classic TownFlags and FencesДеталей:38Ціни поки немає
  • Rescue Runabout19926511Classic TownRescue RunaboutДеталей:38Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Trail Ranger19946514Classic TownTrail RangerДеталей:36Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Highway Patrol19876522Classic TownHighway PatrolДеталей:38Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Red Race Car Number 319911477Classic TownRed Race Car Number 3Деталей:39Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • F1 Race Car19931990Classic TownF1 Race CarДеталей:35Мініфігурок:1Ціни поки немає

Той самий рік

Дивитись більше →
  • 4002023 Gingerbread House (Пряниковий будиночок)1992Мінімум1464Pirates I4002023 Gingerbread House (Пряниковий будиночок)Деталей:17Мініфігурок:1від 12 954 ₴
  • Turbo Force19921461Classic TownTurbo ForceДеталей:31Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Galactic Scout19921462Blacktron IIGalactic ScoutДеталей:23Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Treasure Cart19921463Lion KnightsTreasure CartДеталей:24Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Dual Defender19921491Black KnightsDual DefenderДеталей:48Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Battle Cove19921492Pirates IBattle CoveДеталей:27Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Build-A-Rabbit19921545EasterBuild-A-RabbitДеталей:29Ціни поки немає
  • Stena Line Ferry19921548FerriesStena Line FerryДеталей:174Ціни поки немає

Ціни оновлюються кілька разів на день і можуть відрізнятися від ціни в магазині.