#4741 · Blacktron II

LEGO 4741 Blacktron Super Vehicle (Value 3-Pack) (Blacktron II)

  • 1 дет.
  • 1993

Немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо

Де купити

Поки жоден магазин не має цього набору.

Характеристики

Номер набору
#4741
Назва
Blacktron Super Vehicle (Value 3-Pack)
Серія
Blacktron II
Рік випуску
1993
Кількість деталей
1 дет.

Інструкції збірки

LEGO® публікує офіційні покрокові інструкції для всіх наборів — безкоштовні PDF можна переглянути онлайн. Схеми не залежать від мови.

Інструкція на LEGO.com ↗

Посилання веде на офіційний сайт LEGO.

Питання й відповіді

Скільки коштує LEGO 4741 Blacktron Super Vehicle (Value 3-Pack)?

Наразі набору немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо.

Скільки деталей у наборі LEGO 4741?

1 деталь.

Більше

Інші набори серії

Дивитись більше →
  • Galactic Scout19921462Blacktron IIGalactic ScoutДеталей:23Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Galactic Scout19921694Blacktron IIGalactic ScoutДеталей:23Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Grid Trekkor19916812Blacktron IIGrid TrekkorДеталей:25Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Scout Patrol Ship19921887Blacktron IIScout Patrol ShipДеталей:30Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • 2-Pilot Craft19911479Blacktron II2-Pilot CraftДеталей:34Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Tri-Wheeled Tyrax19916851Blacktron IITri-Wheeled TyraxДеталей:38Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Super Nova II19916832Blacktron IISuper Nova IIДеталей:42Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Sub Orbital Guardian19916878Blacktron IISub Orbital GuardianДеталей:75Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Allied Avenger19916887Blacktron IIAllied AvengerДеталей:100Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Spectral Starguider19916933Blacktron IISpectral StarguiderДеталей:212Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Aerial Intruder19916981Blacktron IIAerial IntruderДеталей:267Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Alpha Centauri Outpost19916988Blacktron IIAlpha Centauri OutpostДеталей:406Мініфігурок:5Ціни поки немає

Той самий рік

Дивитись більше →
  • Family Bucket19931504BasicFamily BucketДеталей:243Ціни поки немає
  • Betsy's Bedroom19931540PlayhouseBetsy's BedroomДеталей:38Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Boat19931547Black KnightsBoatДеталей:58Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Animal Fun19931579Basic SetAnimal FunДеталей:30Ціни поки немає
  • Girl with Cat19931595Basic SetGirl with CatДеталей:17Ціни поки немає
  • Ghostly Hideout19931596WolfpackGhostly HideoutДеталей:37Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • 3-Pack19931597Castle3-PackЦіни поки немає
  • Build-a-Farm19931614TownBuild-a-FarmДеталей:28Мініфігурок:2Ціни поки немає

Ціни оновлюються кілька разів на день і можуть відрізнятися від ціни в магазині.