#1542 · Stationery and Office Supplies

LEGO 1542 Jack Stone Pen (Stationery and Office Supplies)

  • 16 дет.
  • 2002

Немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо

Де купити

Поки жоден магазин не має цього набору.

Характеристики

Номер набору
#1542
Назва
Jack Stone Pen
Серія
Stationery and Office Supplies
Рік випуску
2002
Кількість деталей
16 дет.

Інструкції збірки

LEGO® публікує офіційні покрокові інструкції для всіх наборів — безкоштовні PDF можна переглянути онлайн. Схеми не залежать від мови.

Інструкція на LEGO.com ↗

Посилання веде на офіційний сайт LEGO.

Питання й відповіді

Скільки коштує LEGO 1542 Jack Stone Pen?

Наразі набору немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо.

Скільки деталей у наборі LEGO 1542?

16 деталей.

Більше

Інші набори серії

Дивитись більше →
  • Aquazone Pen20011532Stationery and Office SuppliesAquazone PenДеталей:16Ціни поки немає
  • Bionicle Tahu Pen20011706Stationery and Office SuppliesBionicle Tahu PenДеталей:16Ціни поки немає
  • Bionicle Lehvak Pen20021717Stationery and Office SuppliesBionicle Lehvak PenДеталей:16Ціни поки немає
  • Bionicle Nuhvok Pen20021718Stationery and Office SuppliesBionicle Nuhvok PenДеталей:16Ціни поки немає
  • LEGOLAND Pen20011534Stationery and Office SuppliesLEGOLAND PenДеталей:17Ціни поки немає
  • Darth Vader Pen20021709Stationery and Office SuppliesDarth Vader PenДеталей:17Ціни поки немає
  • Knights Kingdom: Rascus & Jayko Pen20051735Stationery and Office SuppliesKnights Kingdom: Rascus & Jayko PenДеталей:15Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Friends Notebook20148505956+Stationery and Office SuppliesFriends NotebookДеталей:15Ціни поки немає
  • Football Pen20011530Stationery and Office SuppliesFootball PenДеталей:14Ціни поки немає
  • Knights' Kingdom Pen20011535Stationery and Office SuppliesKnights' Kingdom PenДеталей:14Ціни поки немає
  • Safari Pen20011538Stationery and Office SuppliesSafari PenДеталей:14Ціни поки немає
  • Yoda Pen20031734Stationery and Office SuppliesYoda PenДеталей:14Ціни поки немає

Той самий рік

Дивитись більше →
  • Santa Fe Locomotive2002100209VSanta Fe LocomotiveДеталей:435Мініфігурок:2Ціни поки немає
  • Santa Fe Cars II2002100229VSanta Fe Cars IIДеталей:411Ціни поки немає
  • Master Builder Set200210023BionicleMaster Builder SetДеталей:111Ціни поки немає
  • Red Baron20021002412+Creator ExpertRed BaronДеталей:670Ціни поки немає
  • Santa Fe Cars I2002100259VSanta Fe Cars IДеталей:326Ціни поки немає
  • Naboo Starfighter2002100269+Ultimate Collector SeriesNaboo StarfighterДеталей:188Ціни поки немає
  • Star Destroyer™20021003016+Ultimate Collector SeriesStar Destroyer™Деталей:3116Ціни поки немає
  • Pizza To Go200210036TownPizza To GoДеталей:151Мініфігурок:3Ціни поки немає

Ціни оновлюються кілька разів на день і можуть відрізнятися від ціни в магазині.