#1195 · Life On Mars

LEGO 1195 Alien Encounter (Life On Mars)

  • 42 дет.
  • 2 мініфіг.
  • 2001

Немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо

Де купити

Поки жоден магазин не має цього набору.

Характеристики

Номер набору
#1195
Назва
Alien Encounter
Серія
Life On Mars
Рік випуску
2001
Кількість деталей
42 дет.
Мініфігурки
2

Інструкції збірки

LEGO® публікує офіційні покрокові інструкції для всіх наборів — безкоштовні PDF можна переглянути онлайн. Схеми не залежать від мови.

Інструкція на LEGO.com ↗

Посилання веде на офіційний сайт LEGO.

Питання й відповіді

Скільки коштує LEGO 1195 Alien Encounter?

Наразі набору немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо.

Скільки деталей у наборі LEGO 1195?

42 деталі і 2 мініфігурки.

Більше

Інші набори серії

Дивитись більше →
  • Одномоторна реактивна маши20017310Life On MarsОдномоторна реактивна машиДеталей:34Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Worker Robot20011416Life On MarsWorker RobotДеталей:30Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Worker Robot20017302Life On MarsWorker RobotДеталей:30Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Rover20011413Life On MarsRoverДеталей:29Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Rover20017301Life On MarsRoverДеталей:29Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Rover20017309Life On MarsRoverДеталей:29Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Jet Scooter20011415Life On MarsJet ScooterДеталей:24Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Jet Scooter20017303Life On MarsJet ScooterДеталей:24Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Double Hover (Kabaya Promotional)20011414Life On MarsDouble Hover (Kabaya Promotional)Деталей:21Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Double Hover20017300Life On MarsDouble HoverДеталей:21Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Double Hover20017308Life On MarsDouble HoverДеталей:21Мініфігурок:1Ціни поки немає
  • Крейсер червоної планети20017311Life On MarsКрейсер червоної планетиДеталей:73Мініфігурок:1Ціни поки немає

Той самий рік

Дивитись більше →

Ціни оновлюються кілька разів на день і можуть відрізнятися від ціни в магазині.