#1065 · Universal Building Set

LEGO 1065 House Accessories - 182 elements (Universal Building Set)

  • 196 дет.
  • 1985

Немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо

Де купити

Поки жоден магазин не має цього набору.

Характеристики

Номер набору
#1065
Назва
House Accessories - 182 elements
Серія
Universal Building Set
Рік випуску
1985
Кількість деталей
196 дет.

Інструкції збірки

LEGO® публікує офіційні покрокові інструкції для всіх наборів — безкоштовні PDF можна переглянути онлайн. Схеми не залежать від мови.

Інструкція на LEGO.com ↗

Посилання веде на офіційний сайт LEGO.

Питання й відповіді

Скільки коштує LEGO 1065 House Accessories - 182 elements?

Наразі набору немає в продажу в магазинах, які ми відстежуємо.

Скільки деталей у наборі LEGO 1065?

196 деталей.

Більше

Інші набори серії

Дивитись більше →
  • Basic Set19929255Universal Building SetBasic SetДеталей:185Ціни поки немає
  • Mini Basic Pack19831055Universal Building SetMini Basic PackДеталей:150Ціни поки немає
  • Supplementary Pack19861083Universal Building SetSupplementary PackДеталей:106Ціни поки немає
  • Function Set19929454Universal Building SetFunction SetДеталей:350Ціни поки немає
  • Basic Figures19851089Universal Building SetBasic FiguresДеталей:24Мініфігурок:24Ціни поки немає
  • Basic Bricks1987951178Universal Building SetBasic BricksДеталей:18Ціни поки немає
  • Basic Pack19861050Universal Building SetBasic PackДеталей:381Мініфігурок:6Ціни поки немає
  • Bonus Lego Basic Town19989248Universal Building SetBonus Lego Basic TownЦіни поки немає
  • BASIC Airport19889249Universal Building SetBASIC AirportЦіни поки немає
  • Basic Zoo19989250Universal Building SetBasic ZooЦіни поки немає
  • Large Lego Dacta Basic Set19979271Universal Building SetLarge Lego Dacta Basic SetЦіни поки немає
  • Medium Lego Dacta Basic Set19979275Universal Building SetMedium Lego Dacta Basic SetЦіни поки немає

Той самий рік

Дивитись більше →

Ціни оновлюються кілька разів на день і можуть відрізнятися від ціни в магазині.